II. TRIEDA  DORAST

SKUPINA „C“

 

 

 

 

 

 


Jesenná časť                             Jarná časť

 

1.TURNAJ    13.8.2011                                                       5.TURNAJ  14.4.2012

Usporiadateľ:V.Sitnica                                                       Usporiadateľ: V.Sitnica

 

V.Sitnica         - Lukačovce    3:5                                          V.Sitnica         - Lukačovce

N.Sitnica         - Košarovce    3:0                                          N.Sitnica         - Košarovce

Lukačovce      - Košarovce    3:0                                           Lukačovce       - Košarovce

V.Sitnica         - N. Sitnica     3:1                                          V.Sitnica         - N. Sitnica

N.Sitnica         - Lukačovce    2:10                                        N.Sitnica         - Lukačovce

Košarovce       - V.Sitnica      0:3                                          Košarovce       - V.Sitnica

 

 

2.TURNAJ  27.8.2011                                                        6.TURNAJ  28.5.2012

Usporiadateľ: N.Sitnica                                                      Usporiadateľ: N.Sitnica

 

N. Sitnica        - V.Sitnica      1:0                                          N. Sitnica        - V.Sitnica     

Košarovce       - Lukačovce    0:3                                          Košarovce       - Lukačovce

V.Sitnica         - Lukačovce    0:8                                          V.Sitnica         - Lukačovce

N.Sitnica         - Košarovce    0:1                                          N.Sitnica         - Košarovce

Košarovce       - V.Sitnica      2:0                                          Košarovce       - V.Sitnica

N.Sitnica         - Lukačovce    1:4                                          N.Sitnica         - Lukačovce

 

3.TURNAJ  10.9.2011                                                        7.TURNAJ  12.5.2012

Usporiadateľ:Košarovce                                                    Usporiadateľ: Košarovce

 

Košarovce       - N.Sitnica      0:1                                          Košarovce       - N.Sitnica

Lukačovce       - V.Sitnica      12:1                                        Lukačovce       - V.Sitnica

N.Sitnica         - V. Sitnica     12:1                                        N.Sitnica         - V. Sitnica

Košarovce       - Lukačovce    3:4                                          Košarovce       - Lukačovce   

Lukačovce       - N.Sitnica      3:0                                          Lukačovce       - N.Sitnica

V.Sitnica         - Košarovce    2:5                                          V.Sitnica         - Košarovce

 

4.TURNAJ  24.9.2011                                                        8.TURNAJ  26.5.2012

Usporiadateľ: Lukačovce                                                   Usporiadateľ: Lukačovce

 

Lukačovce       - Košarovce    5:0                                          Lukačovce       - Košarovce

V.Sitnica         - N. Sitnica     1:5                                          V.Sitnica         - N. Sitnica

Košarovce       - N.Sitnica      1:2                                          Košarovce       - N.Sitnica

Lukačovce       - V.Sitnica      10:0                                        Lukačovce       - V.Sitnica

V.Sitnica         - Košarovce    1:3                                          V.Sitnica         - Košarovce

N.Sitnica         - Lukačovce    1:3                                          N.Sitnica         - Lukačovce

 

TABUĽKA PO 4. TURNAJI

 

1. TJ Družstevník Lukačovce         12        12        0          0          70:11   36

2. TJ Slovan Lobe Nižná Sitnica    12          6        0          6          29:27   18

3. TJ DP Košarovce                      12         4        0          8          15:27   12

4. TJ Prevádzkar Vyšná Sitnica     12         2        0         10          15:64   6